Strona Główna Eco 50. Światowy Dzień Ziemi [FILM]

50. Światowy Dzień Ziemi [FILM]

Autorka: Helena

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy w tym roku po raz 50!

Już od 50 lat ludzie obchodzą Dzień Ziemi zwracając uwagę na najważniejsze problemy z jakimi boryka się nasza Planeta i jej mieszkańcy. Specjalnie na tę okazję przygotowałyśmy dla Was film o naszej pięknej błękitnej Ziemi! Ponad 3 minuty ciekawostek i niezwykłych faktów, które sprawią, że pokochacie naszą planetę jeszcze mocniej.

  • Ile lat ma Ziemia? Kiedy na świecie pojawił się człowiek?
  • Ile lat żyły dinozaury i czy wciąż chodzą po Ziemi?
  • Jak mają się lasy i oceany?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym filmie.

Świętujmy Dzień Ziemi!

Nasza planeta jest naszym wspólnym, pięknym domem. Możemy podziwiać wznoszące się ku niebu góry, bujne szumiące lasy, soczyste zachody nad morzem i kojące światło księżyca w jeziorach. Tak wiele nam daje i tak niewiele oczekuje w zamian – tylko naszej świadomości i szacunku.

Każdego dnia starajmy się by Ziemia była nieco lepszym miejscem niż wczoraj, bo… nie mamy planety B. To właśnie tu, na pięknym błękitnym skarbie rodzą się i umierają ludzie, którzy mają w swoich rękach moc zmieniania świata. Postarajmy się by wykorzystywać tę moc pozytywnie.

Z okazji Światowego Dnia Ziemi życzymy Wam łatwości w dokonywaniu świadomych wyborów, radości z bycia eko i wielu wspaniałych lat na tej zachwycającej i życiodajnej planecie.

A jeśli chcecie razem z nami świętować 50. Światowy Dzień Ziemi, który przypada na 22 kwietnia 2020 to łapcie grafiki przygotowane specjalnie na tę okazję – możecie ustawić je jako Cover Photo na Facebooku! Będzie nam bardzo miło, a co by nie mówić Ziemia zasługuje na to, żeby ten jeden dzień w roku świętować jej cudowne istnienie!

Jeśli ustawicie wybrane tło na facebooku – otagujcie nasz profil https://facebook.com/WegePerspektywy – będzie nam strasznie, ale to strasznie miło!

You may also like

Zostaw komentarz!